Edition Luxe L.Leroy & Cie Paris Bordsur 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

L.LEROY & CIE, Paris, bordsur, 1950-tal, manuellt urverk, mässingsfodral, ca 140x140 mm

Bruksslitage. Fodral med missfärningar/ färgbortfall. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

886309

2021-03-28