Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ETSNINGAR, 2 st, 1800-tal, kolorerade, gravör Joseph Haynes, "Debates on Palmistry" och "The Stay Maker", bildmått 26x36 cm vardera
Kanter med veck och några revor
886315
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här