Ljuskrona
2021-03-14
886318
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i gulmetall behängd med prismor, diameter ca 53 cm, höjd 53 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.