Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i gulmetall behängd med prismor, diameter ca 53 cm, höjd 53 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

886318

2021-03-14