Tallrikar, Fürstenberg, 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st, Fürstenberg, 1700-tal, porslin, polykrom dekor, diameter 24 cm.

Nagg, färgbortfall, slitage

886330

2021-03-10