Edition Luxe Christian Dior Skärp Vintage

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHRISTIAN DIOR, skärp, vintage, burgundyfärgat skinn och mongrammönstrad tyg, spänne med silverfärgad bricka med guldfärgat monogram, stämpelmärkt, bredd ca 25 mm, längd ca 70-86 cm räknat utifrån hålen

Bruksskick. Förgylld stämpelmärkning med slitage.

886334

2021-03-28