Edition Luxe Christian Dior Skärp Vintage
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CHRISTIAN DIOR, skärp, vintage, burgundyfärgat skinn och mongrammönstrad tyg, spänne med silverfärgad bricka med guldfärgat monogram, stämpelmärkt, bredd ca 25 mm, längd ca 70-86 cm räknat utifrån hålen
Bruksskick. Förgylld stämpelmärkning med slitage.
886334
2021-03-28