Perfecta Armbandsur 18K 1970-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
PERFECTA, armbandsur, 18K, 1970-tal, automatiskt urverk, rödguld, plexiglas, datum, halvstel länk i förgyllt stål, serie nr. 27340, diam ca 20 mm
Bruksslitage. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
886350
2021-03-14