Perfecta Armbandsur 18K 1970-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

PERFECTA, armbandsur, 18K, 1970-tal, automatiskt urverk, rödguld, plexiglas, datum, halvstel länk i förgyllt stål, serie nr. 27340, diam ca 20 mm

Bruksslitage. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

886350

2021-03-14