Gunnar Weinberg olja på duk

Gunnar Weinberg olja på duk
Gunnar Weinberg olja på duk
Gunnar Weinberg olja på duk
Gunnar Weinberg olja på duk

Klubbat för:

5 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUNNAR WEINBERG (1876-1959), olja på duk, signerad, sjölandskap, 98x145 cm.

Kuntoraportti

Åldersrelaterat ytslitage.

886371

Päivämäärä:

2021-03-14