Gunnar Weinberg olja på duk
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUNNAR WEINBERG (1876-1959), olja på duk, signerad, sjölandskap, 98x145 cm.
Kuntoraportti
Åldersrelaterat ytslitage.
886371
Päivämäärä:
2021-03-14