Fickur 2 st 1920/30-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 2 st, 1920/30-tal, Movado och LUC (LU CHOPARD), manuella urverk, ankargång, stål/ silver, plexiglas, diam Movado ca 46 mm, diam LUC ca 51 mm
Bruksslitage. LUC med löst glas. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
886373
2021-03-14