Fickur 2 st 1920/30-tal

Fickur 2 st 1920/30-tal
Fickur 2 st 1920/30-tal
Fickur 2 st 1920/30-tal
Fickur 2 st 1920/30-tal
Fickur 2 st 1920/30-tal
Fickur 2 st 1920/30-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 2 st, 1920/30-tal, Movado och LUC (LU CHOPARD), manuella urverk, ankargång, stål/ silver, plexiglas, diam Movado ca 46 mm, diam LUC ca 51 mm

Bruksslitage. LUC med löst glas. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

886373

2021-03-14