Samling Ur 7 delar 1800/1900-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UR, 7 delar, 1800/1900-tal, bestående av 6 fickur, cylinder/ ankargång, armbandsur, maunellt urverk, 3 kedjor samt hårarbete medföljer
Bruksslitage. Skador. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.
886374
2021-03-14