Certina Armbandsur 18K 1960-tal
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 500 SEK
CERTINA, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, vitguld, fasettslipat safirglas, krona märkt C, halvstel flätad satinerad länk i original, övergång boett/ länk band med små briljanter ca 0.06 ct, serie nr. 0826104, kaliber 1322, diam ca 17 mm, längd ca 16 cm, vikt ca 20.4 g
Fint bruksskick. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
886380
2021-03-14