Certina Armbandsur 18K 1960-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 500 SEK

CERTINA, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, vitguld, fasettslipat safirglas, krona märkt C, halvstel flätad satinerad länk i original, övergång boett/ länk band med små briljanter ca 0.06 ct, serie nr. 0826104, kaliber 1322, diam ca 17 mm, längd ca 16 cm, vikt ca 20.4 g

Fint bruksskick. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

886380

2021-03-14