Carl Holger Fischer oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL HOLGER FISCHER (1885-1955): Stilleben med frukt och blommor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, ca 94x66 cm

886384

2021-03-11