Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets fjärde kvartal, rokokostil, 4 lådor, svartmålad, med kinesiserande dekor i guld, marmorerad skiva, höjd ca 94, 100x53 cm
Nyckel finns
Dekorslitage och skador
886387
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här