Byrå kinesiserande

Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande
Byrå kinesiserande

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets fjärde kvartal, rokokostil, 4 lådor, svartmålad, med kinesiserande dekor i guld, marmorerad skiva, höjd ca 94, 100x53 cm

Nyckel finns

Dekorslitage och skador

886387

2021-03-08