Sidebord

Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, "Korsör", 1950/60-tal, för IKEA, lådor samt luckor med bakomliggande hyllor, teak, höjd ca 77 samt 182,5x42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

886393

2021-03-11