Bordsarmatur glas

Bordsarmatur glas
Bordsarmatur glas
Bordsarmatur glas
Bordsarmatur glas
Bordsarmatur glas
Bordsarmatur glas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, glas, 1970-tal, cylinderformad, höjd inkl. skärm ca 56 cm

Smärre nagg

886406

2021-03-09