Sängbord gustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
SÄNGBORD, gustaviansk stil, 1 par, omkring 1900-talets mitt, gråmålade med vita detaljer, välvd front samt glasskiva ovanpå, längd 40, djup 38, höjd 77 cm.
Bruksslitage och skav, fläckar samt färgbortfall.
886411
2021-03-14