Sängbord gustaviansk stil

Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

SÄNGBORD, gustaviansk stil, 1 par, omkring 1900-talets mitt, gråmålade med vita detaljer, välvd front samt glasskiva ovanpå, längd 40, djup 38, höjd 77 cm.

Bruksslitage och skav, fläckar samt färgbortfall.

886411

2021-03-14