Johannes Olsson olejmålning
Valmis
2021-03-11
886421
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad samt daterad 1977, olja på duk, ca 72x57,5 cm