Johannes Olsson olejmålning

Johannes Olsson olejmålning
Johannes Olsson olejmålning
Johannes Olsson olejmålning
Johannes Olsson olejmålning
Johannes Olsson olejmålning
Johannes Olsson olejmålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad samt daterad 1977, olja på duk, ca 72x57,5 cm

886421

2021-03-11