Hemi Klot 3
Valmis
2021-03-09
886425
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HEMI, "Klot 3", väggarmaturer, 1 par, metall, 1970-tal, ca 24 cm
Slitage