Sven August Adolf Jonsson Skulptur Gips
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN AUGUST ADOLF JONSSON, 1872-1945, skulptur, gips, religiös studie, signerad och daterad Rom 1906, längd ca 21.5 cm, djup ca 13 cm, höjd ca 31 cm
Avslag och naggar förekommer. Yta med patina.
886427
2021-03-27