Sven August Adolf Jonsson Skulptur Gips

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN AUGUST ADOLF JONSSON, 1872-1945, skulptur, gips, religiös studie, signerad och daterad Rom 1906, längd ca 21.5 cm, djup ca 13 cm, höjd ca 31 cm

Avslag och naggar förekommer. Yta med patina.

886427

2021-03-27