Pokal i tenn

Pokal i tenn
Pokal i tenn
Pokal i tenn
Pokal i tenn
Pokal i tenn
Pokal i tenn
Pokal i tenn
Pokal i tenn
Pokal i tenn
Pokal i tenn
Pokal i tenn
Pokal i tenn

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POKAL, Firma Svenst Tenn, J8, dekoration med Lilla riksvapnet i förgylld brons samt emalj, med gåvoinskription, höjd ca 20 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

886432

2021-03-11