Jan Wickelgren golvlampa Aneta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN WICKELGREN, golvlampa, för Aneta, 1970-tal, mässing, höj- och sänkbar, höjd ca 125-157 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

886436

2021-03-15