GEORG JENSEN
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HARALD JENSEN, etui för tandpetare, sterlingsilver, Georg Jensen, omkring 1930-talet, art deco, designnr 226, svensk kontroll och importstämpel, ca 5x6 cm, vikt ca 63,2 g
ingår i temaauktionen Selected silver
Smärre slitage
886449
2021-03-12