GEORG JENSEN

GEORG JENSEN
GEORG JENSEN
GEORG JENSEN
GEORG JENSEN
GEORG JENSEN
GEORG JENSEN
GEORG JENSEN
GEORG JENSEN

Klubbat för:

3 600 SEK

1 200 SEK

HARALD JENSEN, etui för tandpetare, sterlingsilver, Georg Jensen, omkring 1930-talet, art deco, designnr 226, svensk kontroll och importstämpel, ca 5x6 cm, vikt ca 63,2 g

ingår i temaauktionen Selected silver

Smärre slitage

886449

2021-03-12