Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BANKETT, omkring 1900, sengustaviansk stil, förgylld, skuren dekor och pastellage, ljus klädsel, höjd ca 67, 72x36, sitthöjd 50 cm
Brukslitage, sargen (invändigt) personnummermärkt
886459
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här