Wiking Svensson oljemålning

Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIKING SVENSSON (Sverige, 1915-1979), komposition, olja på pannå, signerad, 69 x 49 cm.

Fläckar.

886464

2021-03-21