Cigarettetutier i silver 12 st

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CIGARETTETUIER, 12 st., silver, omkring 1900-talets första hälft, blandat sterling samt 830, delvist förgyllda inändigt, varierande mått, total vikt ca 1819 g

Ingår i temaauktionen Selected silver

Bruksspår förekommer

886473

2021-03-12