Cigarettetutier i silver 12 st
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CIGARETTETUIER, 12 st., silver, omkring 1900-talets första hälft, blandat sterling samt 830, delvist förgyllda inändigt, varierande mått, total vikt ca 1819 g
Ingår i temaauktionen Selected silver
Bruksspår förekommer
886473
2021-03-12