Halsband och Armband
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
800 SEK
HALSBAND, ARMBAND, silver, svenska kontrollstämplar, modell Bismarck, halsbnad doserad modell, lås i form av springring, armband med kistlås och säkerhetsögla, längd ca 18-45 cm, vikt ca 32 g
Bruksskick.
886481
2021-03-27