Halsband och Armband

Halsband och Armband
Halsband och Armband
Halsband och Armband
Halsband och Armband
Halsband och Armband
Halsband och Armband

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

HALSBAND, ARMBAND, silver, svenska kontrollstämplar, modell Bismarck, halsbnad doserad modell, lås i form av springring, armband med kistlås och säkerhetsögla, längd ca 18-45 cm, vikt ca 32 g

Zustandsbeschreibung

Bruksskick.

886481

2021-03-27