Coca Cola islåda

Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda
Coca Cola islåda

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

ISLÅDA, "Coca Cola", 1900-talets mitt, plåt, höjd ca 38, 56x43cm

Bruks och åldersrelaterat slitage med Patina

886501

2021-03-11