Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅKDYNA/ KUDDAR, 2 delar, 1900-tal, ull/ bomull, polykrom dekor, geometriska mönster, ca 56x37 cm samt ca 69x53 cm
Bruksskick.
886505
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här