Axel Wallenberg skulptur

Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL WALLENBERG (1898-1996): "St Kristoffer", monogramsignerad A, patinerad gips, höjd inkl. träsockel 23 cm

Nagg

886520

2021-03-08