Michel-Francois Dandré-Bardon hans efterföljare
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MICHEL-FRANCOIS DANDRÉ-BARTON, hans efterföljare, fransk skola, omkring 1730, Isak välsignar Jacob, olja på duk, 61 x 77 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Färgbortfall, krackelyrer
886525
2021-03-13