Pälsmössor samt hatt

Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt
Pälsmössor samt hatt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

HATTAR, 5 st, 1 hatt samt 4 pälsmössor i bla mink och persian, delvis etikettmärkta, 1900-talets mitt

bruksslitage

886527

2021-03-11