SCHACKBRÄDE

SCHACKBRÄDE
SCHACKBRÄDE
SCHACKBRÄDE
SCHACKBRÄDE
SCHACKBRÄDE
SCHACKBRÄDE

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

SCHACKBRÄDE med pjäser, träskuren dekor, 1900-talets andra hälft, 43x43 cm

Bruksslitage, mindre skador förekommer

886528

2021-03-11