Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
SCHACKBRÄDE med pjäser, träskuren dekor, 1900-talets andra hälft, 43x43 cm
Bruksslitage, mindre skador förekommer
886528
2021-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här