Takarmatur jugend

Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, elektrifierad, mässing, glaskupa med sandblästrat mönster , totalhöjd ca 95 cm.

Ej funktionstestad, sav garanterar ej funktionen. Bruks och åldersrelaterat slitage.

886531

2021-03-11