Olja på aluminium Peder Josefsson

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PEDER JOSEFSSON (Sverige, Född 1943). "Alluvium3", signerad, betitlad samt daterad a tergo 2011, olja på aluminium, ca 125x125 cm

886536

2021-03-14