Brita Hansson olja på duk
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
BRITA HANSSON (1918-1979), Figurkomposition, olja på duk, signerad, 62,5 x 69 cm.
Kuntoraportti
Krackelyr, färgbortfall.
886537
Päivämäärä:
2021-03-21