Brita Hansson olja på duk

Brita Hansson olja på duk
Brita Hansson olja på duk
Brita Hansson olja på duk
Brita Hansson olja på duk

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

BRITA HANSSON (1918-1979), Figurkomposition, olja på duk, signerad, 62,5 x 69 cm.

Kuntoraportti

Krackelyr, färgbortfall.

886537

Päivämäärä:

2021-03-21