Vas samt skulptur
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, VAS, 2 dlr., glas, 1900-talets slut, Milan Vobruda (1934-2016), signerad, samt Gunnel Sahlin (född 1954), Kosta Boda, signerad, etiketmärkt, höjd ca 18,5-25 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas
Smärre slitage
886550
2021-03-13