Vas samt skulptur

Vas samt skulptur
Vas samt skulptur
Vas samt skulptur
Vas samt skulptur
Vas samt skulptur
Vas samt skulptur
Vas samt skulptur
Vas samt skulptur
Vas samt skulptur
Vas samt skulptur
Vas samt skulptur
Vas samt skulptur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, VAS, 2 dlr., glas, 1900-talets slut, Milan Vobruda (1934-2016), signerad, samt Gunnel Sahlin (född 1954), Kosta Boda, signerad, etiketmärkt, höjd ca 18,5-25 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas

Smärre slitage

886550

2021-03-13