Bricka bemålad plåt

Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, bemålad plåt, 1800-tal, kontuerat rokokobrätte, dekor av blommor, monogramsignerad K.M., längd 82x63 cm

886569

2021-03-08