Stolar senempire
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 12 st, 1800-talets mitt, senempire, fanérade i valnöt, stoppad sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Smärre ytskador och fanérsläpp, senare klädsel, klädsel m smärre fläckar
886575
2021-03-08