Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 12 st, 1800-talets mitt, senempire, fanérade i valnöt, stoppad sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Smärre ytskador och fanérsläpp, senare klädsel, klädsel m smärre fläckar

886575

2021-03-08