Väggspege spegellampetter tenn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, tenn, 1920/30-tal, cisselerad dekor, ca 71x32 resp 29x11 cm

Bucklor

886576

2021-03-08