Anshelm Schultzberg

Anshelm Schultzberg
Anshelm Schultzberg
Anshelm Schultzberg
Anshelm Schultzberg
Anshelm Schultzberg
Anshelm Schultzberg

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): "Rämen", signerad Schultzberg 1917, olja på duk, ca 50x70 cm

886580

2021-03-08