CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Cypress i skymning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Cypress i skymning, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, ca 113x73 cm

smärre krackelyrer

886586

2021-04-18