Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 dlr., glas, Pavel Hlava (1924-2003), Bohemia, Tjeckoslovakien, etikettmärkt, samt Britten Pååg (född 1943), signerad undertill Britten Pååg Steninge slott 2005, höjd ca 14,5-20 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas

Smärre slitage

886607

2021-03-13