Brudkrona i silver

Brudkrona i silver
Brudkrona i silver
Brudkrona i silver
Brudkrona i silver
Brudkrona i silver
Brudkrona i silver
Brudkrona i silver
Brudkrona i silver
Brudkrona i silver
Brudkrona i silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BRUDKRONA, förgyllt silver, stämplad, CGH, Stockholm 1942, höjd ca 9 cm

Slitage, saknar en "knopp"

886632

2021-03-16