Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal

Klubbat för:

9 400 SEK

10 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-tal, förgylld mässingsstomme, 8 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, elektrifierad, höjd 90, diameter 70 cm

Omarbetad, renoverad

886635

2021-03-09